+90 222 221 02 64 - 0 544 803 3380 - 0 538 650 6772
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ZİRVE YAPI Hakkında

ZİRVE YAPI  2006 yılında başta İzolasyon  Söve, Dekoratif Dış Cephe Kaplama, Mantolama inşaat ve ısı yalıtım olmak üzere yapı sektöründe yerini aldı. Teknoloji alanındaki gelişmeleri sürekli takip eden ve gereken yatırımları yapan bu sayede emin adımlarla büyüyen bir firmadır. İnşaat, yalıtım, izolasyon, dış cephe mantolama, çatı yapım aktarma, drenaj, seramik, granit ve taahhüt hizmetleri konusunda sürekli tecrübe edinmiştir. Kalite ve markasını kanıtlamış ürünleri kullanmaktan hiç bir zaman ödün vermemiştir.

ZİRVE YAPI sektördeki  başarılarının sonucu olarak 2017 Yıllı itibariyle  inşaat ve ısı yalıtım sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

Misyonumuz

  • Dürüstlük,
  • İnsan odaklılık,
  • Yenilikçilik,
  • Kalite,
  • Müşteri memnuniyeti,

Vizyonumuz

Estetiği ve yüksek dayanıklılığı ekonomi ile birleştirerek, sahip olduğu bilgi, teknoloji ve yetkinliği kullanarak gerçekleştirdiği yüksek kaliteli üretim ve projelerin hayata geçirilmesiyle istihdam oluşturarak bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Değerlerimiz

Yenilikçilik

ZİRVE YAPI olarak hedefimiz üstlendiğimiz projelerimizde, teslimat sonrası hizmetlerde ve süreçlerde size ve müşterilerinize katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri sizlere sunmaktır. Modern ve moda olan son trendleri sizler için takip ederek en yenilikçi çözümleri sunmak ana amacımızdır.

Takım Çalışması

Profesyonel iş akışını amatör bir ruhla harmanlayan tüm çalışma arkadaşlarımız sizlere kalite ve hizmet anlayışımızı daha iyi yansıtmak adına sürekli koordinasyon ve yardımlaşma halinde olup sorunların çözümlerinde daha hızlı hareket etmeyi hedeflemektedir. Tüm çalışmalarımız uzmanlaşmış alt birimlerimiz tarafından ayrı ayrı planlanarak işleme alınmaktadır.

Güven

“Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman yaslayabileceğiniz tek şey ailenizdir.”

ZİRVE YAPI Ailesi, gücünü kurulduğu 2006’den bu zamana sadece inşa etmeyi değil aynı zamanda müşterilerimizde güven duygusunu da inşa etmeyi şiar edinmiştir. ZİRVE YAPI çalışanı da sahip oldukları en değerli şeyin insanlara güven vermek ve güven ortamı oluşturmak olduğunu bilerek hareket etmekte ve görevlerini bu çerçevede icra etmektedir.

Karşılıklı güven anlayışı ZİRVE YAPI ailesinin vazgeçilmez unsurları arasında yerini almaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Toplumsal olarak sorumluklarımızın ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Bir inşaat firması olarak toplumdan aldığımız girdileri yine toplum yararına harcama konusundaki gayretimiz ilk günkü hassasiyetimizle devam etmektedir. Bu çerçevede eğitimden sanata, kültürden spora kadar birçok alanda sosyal sorumluluk adına üzerimize düşeni yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız.