+90 222 221 02 64 - 0 544 803 3380 - 0 538 650 6772
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tadilat ve Tamirat İşleri

04 Temmuz 2017
1 kez görüntülendi

İnsan hayatının vaz geçilmez bir unsuru olan ev ve çalışma mekanlarımızın zamanın ve günün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanıp optimum kullanım kolaylıkları sunması zaruri bir ihtiyaçtır. Firmamız bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak müşterilerimizin istek ve taleplerin uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirip sanal ortamda projelendirip en etkin çözümler üretmektedir. Tadilat ve tamiratlar yapılıyorken çevre temizliğine önem veren çevreci bir kuruluş olması temel disiplinlerimiz arasındadır.

Şirketimiz yaşam alanlarımızın farklı estetik ve ferah mekânlar kazandırmak için güçlü satın almalar, kaliteli işçilik ve kabul görmüş çözüm ortaklarımız ile etkin eserler ortaya çıkarmaktadır. Mimarlarımız, çözüm ortaklarımız ve uzman kadrolarımızla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

ZİRVE Yapı olarak firmamız için en önemli çalışma prensibi, işimizi düzgün ve eksiksiz yapmaktır. Bu anlamda, bir projeye başlamadan önce gerekli tüm tetkik ve analizleri gerçekleştiriyor, sahada yapacağımız faaliyetler üzerinde en ince ayrıntısına kadar çalışıyoruz. Bu bağlamda Zirve Yapı olarak ortaya sorunsuz ve hatasız işler çıkarma konusunda fark yaratıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?