+90 222 221 02 64 - 0 544 803 3380 - 0 538 650 6772
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eskişehir Çatı Aktarma, Eskişehir Çatı Aktarma Fiyatları

09 Eylül 2017
953 kez görüntülendi

Eskişehir iline tüm ilçelerine çatı aktarma ve çatı aktarma fiyatları konusunda en iyi şekilde kaliteli hizmeti vermekteyiz. Eskişehir bölgesini çok iyi bilen profesyonel ekiple siz müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Düzenli çatı aktarma yapılmadığında taşıyıcı çatı ahşap malzemesi zamanla çürür, taşıyıcılığı azalır. Çatı arasında küf ve bakteri oluşur, sağlıksız ortam oluşur. Kiremitler sadece çıta üzerine yerleştirilmiş ise çok fazla eğim kaybı ve çukurlar oluşur. Bunun sonucunda suyun akışkanlığı kaybolduğundan kiremit aralarından bina su alacaktır. Aynı zamanda çatı üzerinde gereksiz gezinmelerden dolayı kiremit, mahya kırılmaları yaşanacaktır. Bu gibi nedenlerden çatının yenilenerek ömrünün uzatılması gerekir.

Çatının tekniğine uygun olarak karkasının tamir ve bakımı yapıldıktan sonra kiremit altına jüt serilerek, derelere galvanizli saç yerleştirip su yalıtımı yapılarak mevcut sağlam kiremitler döşenerek çatının aktarılması yapılmış olur. Genel olarak çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi veya tamiri, çatı karkas onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir. Çatı aktarma işini uzman ekibimizle yaptırdığınızda çatı probleminiz kökünden çözülmüş olur.

Yukarıda verilen çatı aktarma fiyatları ortalama değerlerdir bahsettiğimiz faktörler değerlendirilerek maliyetin % 10-15 aşağı yukarı oynayabilir. Size çatınıza ilgili maliyet hesabı almanızı öneririz bunun için bizimle iletişim kurarak ücretsiz keşif tespit yaptırabilirsiniz.

Eskişehir Çatı Aktarma, Eskişehir Çatı Aktarma Fiyatları,Eskişehir Çatı Aktarma, Eskişehir Çatı, Eskişehir Çatı Yalıtım, Eskişehir Çatı Yalıtım firmaları,Eskişehir Çatı izolasyon ,Eskişehir Çatı izolasyon firmaları , Eskişehir Çatı Firması ,Eskişehir Çatı Firması adresi ,Eskişehir Çatı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?